Jakub

Like

Foliopaki z nadrukiem – bezpieczne użycia

Czynnikiem decydującym o dobrym pułapie bezpieczeństwa foliopaków BezpiecznaTORBA jest rama stworzona z solidnej, zbrojonej folii a także wariant użytej tasiemki klejącej.

Taśma „nisko zabezpieczona” wykorzystuje powierzchnię warstwy klejącej permanent, takiego jak w foliopakach kurierskich z nadrukiem, pokazującego próby włamania siłowego. Koperta „średnio zabezpieczona” posiada taśmę zabezpieczającą pokazującą znaki ingerencji przy zwykłych metodach włamań. Taśma celulozowa „mocno zabezpieczona” jest jeszcze wyekwipowana w indykatory cieplne i zawilgocenia. Taki wariant taśmy klejącej cechuje się najlepszym poziomem bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone aprobatą Ośrodka Mechaniki Precyzyjnej. Taśma celulozowa obnaża próby dostania się do zawartości koperty dzięki wykorzystaniu wszystkich dziś używanych metod manipulacji (mechanicznej, niską oraz wysoką temperaturą, a ponadto metodzie wilgotnościowej).

Specjalną odmianą kopert BezpiecznaTORBA są foliopaki nienaruszalne przeznaczone do przewozu banknotów w walizkach koloryzujących. Są to wyroby przeznaczone do przewożenia banknotów, ich zabezpieczenie polega na tymże, że w wypadku grabieży stymulowany jest układ barwiący, który to dociera do wnętrza koperty oraz na stałę barwi choćby dziesięć procent każdego banknotu.

Jednym z typów foliopaków bezpiecznych są worki na bilon. Ponieważ muszą wytrzymać spore obciążenie dodatkowo być niewrażliwe na przecięcie przez nierówne krawędzie monet, tworzone są ze specjalistycznej – solidnej i trwałej – wzmacnianej płachty LDPE. W przypadku woreczków, które powinny udźwignąć paręnaście kg monet, stosuje się odpowiednio szeroką taśmę opatrzoną uchwytem. Do sporządzania zasiłków kasowych wykorzystuje się malutkie woreczki strunowe.

Foliopaki SecureBAG znalazły obecnie popularne zastosowanie w zbieraniu próbek ziarn, żywności, rzepaku, kukurydzy, antracytu oraz pozostałych produktów sypkich. Coraz większe użycie foliopaków bezpiecznych sprawiło, że są dostępne we wszystkich popularnych wymiarach, dzięki czemu bynajmniej nie ma kłopotu z dopasowaniem pożądanego formatu koperty do chronionych rzeczy.

Wpis gościnny: www.emgraf.pl/koperty-kurierskie.html

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url